Galeria

Galeria

Jako jeden z nielicznych tego typu obiektów w górach, nasz hotel położony jest 750 m n.p.m.

Sposób na bajkowy ślub? Urządź go w plenerze! Pogodna wiosna, słoneczne letnie dni, kolorowa jesień czy zachwycająca śnieżna zima będą stanowić doskonałą oprawę ślubnej uroczystości.

Baciarska Chata to dwupoziomowa sala w regionalnym stylu. Możemy zorganizować tu przyjęcie nawet dla 240 osób! Naturalne drewno, kamień, panoramiczne okna ukazujące w pełni piękno górskiego otoczenia to elementy, za które nasze pary kochają Baciarską Chatę najbardziej.

Przestronna sala z pięknym widokiem na otaczające góry. Dodatkowym atutem jest taras zewnętrzny oraz przeszklone patio – wymarzone miejsce na kameralny ślub cywilny lub Strefę Chillu. Możemy zorganizować tu przyjęcie do 180 osób.

Villa Lamus doskonale sprawdzi się jako miejsce do kameralnych przyjęć weselnych. Sala urządziliśmy w ponadczasowym stylu rustykalnym. Jej dodatkowym atutem jest taras z pięknym widokiem na okolicę, na którym organizujemy również śluby cywilne. Na Villi Lamus pomieścimy do 60 osób.

Wyjątkowe sale, które na okoliczność przyjęcia weselnego łączą się w piękną całość. Sala Widokowa zwykle przeznaczona jest pod miejsca siedzące a Sala Świerkowa staje się parkietem. Panoramiczne okna pozwalają podziwiać kojącą zieleń lasu oraz otaczające nas góry. Wygodne fotele i miękkie poduchy podkreślają przytulny charakter. Na Widokowej & Świerkowej pomieścimy do 60 osób.

Każdy z bufetów to także element dekoracyjny Waszego przyjęcia.

Zobaczcie propozycje dań z oferty 2024 oraz 2025, przedstawiamy menu "Leśne Opowieści" oraz "z Krainy Mchu i Paproci". Ze względu na sezonowość dodatków dekoracyjnych, mogą być one zmienione.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this