Ślub w plenerze

Nasze miejsca na

ślub w plenerze

Bajkowy

Ślub w plenerze


 

Wesele na Kocierzu aż prosi się o uzupełnienie go ślubem plenerowym w jednym z naszych miejsc. Niezależnie od tego, które z nich wybierzecie, możecie być pewni, że otaczająca nas leśna sceneria oczaruje Was, Waszych Gości, a film czy fotografie z takiej ceremonii będą najbardziej romantyczną pamiątką ever! Zanim jednak, zdecydujecie się na taki ślub, przeczytajcie kilka informacji i dodatkowych wskazówek, które dla Was mamy.

 

Ślub w plenerze 2

Nasze

Miejsca


 • Altana
 • Leśny Plac przy Baciarskiej Chacie
 • Taras Widokowy Villi Lamus

Nie do końca plener, ale równie pięknie…

 • Patio Kocierzanki
 • Antresola Baciarskiej Chaty

 

 

 

SĄ JESZCZE INNE MIEJSCA…

Za nami kilka klimatycznych ceremonii zorganizowanych w miejscach innych, niż te, o których przeczytaliście wcześniej, m.in. w lesie czy na Tarasie Widokowym karczmy. Z uwagi na różne czynniki, m.in. ograniczoną dostępność, trudniejsze warunki organizacji, ceremonie takie wiążą się jednak często z dodatkowymi kosztami i rozszerzoną logistyką. Jeśli jednak zależy Wam na tych lub jeszcze innych miejscach – dajcie nam znać, zobaczymy co da się zrobić.

 

 

 

 

 

 

ŚLUB CYWILNY – czyli nie wszystkie ustalenia zależą od Waszych czy naszych decyzji

O co chodzi? Pamiętajcie, że jeśli decydujecie się na ślub cywilny, dochodzi kolejny, bardzo ważny czynnik, który ma wpływ na godzinę Waszej ceremonii. Urzędnicy udzielający ślubów pracują w określonych godzinach, których nie będziecie w stanie zmienić. Z uwagi na rosnącą popularność takich „wyjazdowych” ślubów, dostępność wolnych godzin jest często mocno ograniczona. Jak wiecie mamy kilka sal, w których tego samego dnia, niezależnie od siebie, możemy organizować kilka wesel. Może zdarzyć się tak, że różne pary młode wybiorą to samo miejsce o tej samej porze lub mocno zbliżonej godzinie ( głównie dotyczy to altany ) na swój ślub plenerowy. Co wtedy? Mamy kilka rozwiązań:

 • Pierwsze i najważniejsze – zanim ustalicie z USC konkretną godzinę Waszego ślubu – sprawdźcie jakie są dostępne i dajcie nam niezwłocznie znać. Zorientujemy się jak wygląda sytuacja u nas i doradzimy, taką godzinę, z którą nie będzie kolidowało żadne inne przyjęcie, tak byście czuli się naprawdę wyjątkowo!
 • Ślub humanistyczny zamiast ślubu cywilnego – czyli mówiąc w skrócie ślub, który zamiast przez urzędnika, prowadzony jest przez mistrza ceremonii. To ceremonia bardziej osobista, często ze spersonalizowanymi przysięgami i w luźniejszym charakterze. Z uwagi na większą dostępność oraz elastyczność osób, będących mistrzami ceremonii, problemu z wybraniem idealnej dla Was godziny raczej nie będzie.

DESZCZ TO NIE KONIEC ŚWIATA

Nigdy nie zostawimy Was bez alternatywy, jeśli okaże się, że warunki atmosferyczne nie sprzyjają ceremonii na zewnątrz, zapewnimy Wam salę w środku, która zamieni się w Wasze miejsce ślubu w przypadku złej pogody.

O ślubach na Kocierzu moglibyśmy mówić długo, ale może będzie łatwiej jeśli będziecie mogli odpowiedzieć na konkretne pytania, które Was nurtują. Poniżej znajdziecie formularz poprzez, który możecie do nas napisać oraz namiary na naszych konsultantów ślubnych, jeśli wolicie bardziej bezpośredni kontakt.

Kontakt

otrzymaj ofertę


  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this