Dla firm

Jesienne

Targi ślubne

27 października 2019 - informacje dla firm.

Zapraszamy

Jesienne

targi

ślubne

Każdego roku towarzyszymy setkom zakochanym w wejściu na nową, wspólną drogę. Dajemy im przepiękną bazę w postaci 3 różnych sal weselnych wkomponowanych w cudowny górski krajobraz. Z każdym kolejnym spotkaniem ta baza nabiera coraz więcej barw, a ślubny plan pary młodej powoli staje się gotowym scenariuszem na niezapomniane wesele. Dużo rozmawiamy, wspólnie dopracowujemy wymarzone szczegóły. Każdy drobnostka ma znaczenie i my doskonale o tym wiemy.

Lata spędzone w tej branży oprócz doświadczenia dały nam jeszcze coś bardzo cennego – sprawdzonych partnerów, którym w pełni możemy zaufać i z całą pewnością rekomendować naszym parom.

Kasia

Jestem niepoprawną optymistką, ale wiem, że w kwestii organizacji przyjęć nie można się zdawać na łut szczęścia. Przykładam ogromną wagę do szczegółów, byście mogli bez stresu cieszyć się najpiękniejszym dniem w Waszym życiu! Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną spacerując po górach. Relaksuję się piekąc pyszne babeczki a moje motto to spełnianie marzeń zarówno swoich jak i innych. Do zobaczenia!

Agnieszka

W organizacji wesel najbardziej lubię nowe wyzwania i Wasze szalone pomysły, dzięki którym moje doświadczenie w tej branży jest coraz bogatsze. Kocham swoją pracę i każde przyjęcie traktuje jako to najważniejsze. Odpoczynek? Tylko aktywnie! Po pracy znajdziecie mnie w górach z rodzinką lub w ogrodzie sadzącą warzywa i pachnące zioła. Do zobaczenia!

Targi dla firm 2

Pakiet

ślubny

Pierwszym prezentem ślubnym jaki dostaną przyszłe pary młode będzie Ślubny Pakiet wypełniony propozycjami i upominkami od naszych partnerów. Chcesz mieć pewność, że Twoja oferta nie zginie wśród innych? Chciałbyś pokazać się naszym Gościom, ale nie możesz wziąć udziału w targach? To propozycja właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i wyślij go do nas, oddzwonimy i ustalimy szczegóły.

Pobierz formularz
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this