Czym jest Forest Wedding?


Czym jest Forest Wedding?

Kochamy wesela, są naszym oczkiem w głowie. Pewnego dnia pomyśleliśmy: A może by tak stworzyć strefę tylko dla par młodych, która będzie dla nich pomocą, inspiracją, swego rodzaju poradnikiem przedślubnym? Będziemy mogli pokazać im jak może wyglądać niepowtarzalne wesele w górach, m.in. wesele na Kocierzu. Zabezpieczyliśmy się w zapas pysznej kawy i zabraliśmy się do pracy nad Forest Wedding.

Jesteście naszą inspiracją!

Organizując pierwsze wesele 13 lat temu, nie przypuszczaliśmy, że w 2019 staniemy się czołową marką weselną w regionie. Pocżątkowo docieraliśmy do okolicznych par z Andrychowa, Wadowic, Żywca,Oświęcimia, Kęt czy Bielska-Białej. Z każdym sezonem przybywa nam jednak coraz więcej zakochanych z Krakowa, Katowic a także z innych rejonów Polski czy nawet świata! Każde spotkanie z przyszłą parą młodą, każda rozmowa i każda nawiązana relacja podsuwała nam nowe pomysły związane z organizacją wesel, świeże spojrzenie na tematykę ślubną, funkcjonalne rozwiązania. Mówiąc krótko – to dzięki Wam wszystkim wesela na Kocierzu są tak piękne i dopracowane w każdym detalu!

Dlaczego Forest Wedding?

Kocierz Hotel&SPA leży na 750 m. n. p. m. na szczycie przełęczy. To właśnie natura – otoczenie gór i lasów – daje nam siłę i mobilizuje by wszelkie aranżacje i nowe projekty były w zgodzie z nią. Jesteśmy wdzięczni za nasze położenie i chcemy Wam je pokazać z jak najlepszej strony. Chcemy by w Waszych głowach Kocierz Hotel & SPA był synonimem cudownych spacerów w lesie, chwili oddechu w otoczeniu przyrody i przyjęć inspirowanych naturą.

Dziękujemy, że jesteście tyle lat z nami i pomagacie nam tworzyć cudowną historię, jaką powoli staje się Forest Wedding!