Targi ślubne – hit czy kit?


Targi ślubne – hit czy kit?

Sama nazwa może kojarzy się staromodnie, ale czy to powinno nas skłonić do rezygnacji z wizyty na tej imprezie? Już 27 października odczarujemy ich jej sławę.

zapraszamy na Jesienne Targi Ślubne na Kocierzu!

W #9 powodach udowodnimy Wam, że ten event to absolutny must-be dla wszystkich przyszłych par młodych!

#1. Porównacie na gorąco oferty z tej samej branży

Targi ślubne to event, podczas którego wystawcy są bardziej skłonni do negocjacji cen. Świadomość, że stoisko obok czai się konkurent z branży, sprawia, że widełki cenowe stają się bardzo elastyczne . Wykorzystajcie to!

#2. Spotkania z konsultantkami ślubnymi

Agnieszka i Kasia to 2 czarodziejki, które przyjmują miliony Waszych pytań, układają je w zgrabną całość i przygotowują idealnie dopracowany scenariusz Waszego przyjęcia. Tego dnia będą tylko dla Was – nie bójcie się podejść – rozwieją wszystkie wątpliwości związane z organizacją przyjęcia i pomogą dobrać idealną salę.

#3. A skoro już przy sali jesteśmy…

Targi ślubne to dzień kiedy możecie zobaczyć jak wyglądają udekorowane sale wesele, a przynajmniej większość z nich. Przykładowo nakryte stoły, najpiękniejsze dekoracje florystyczne… Niedostępne zwykle Strefy Chillu będą zapraszać wygodnymi leżakami i pyszną lemoniadą.

#4. Co powiecie na pierwszy ślubny prezent? Np. 10 000 zł na organizację swojego wesela?

Spośród wszystkich par, które podpiszą z nami umowę na organizacje wesela w 2020 r. wybierzemy podczas eventu jedną z nich, której podarujemy voucher o wartości 10 000 zł. Chcecie wygrać weekend na Kocierzu? Nie ma problemu – wypełnijcie podczas targów ankietę a weźmiecie udział w konkursie.

#5. Vouchery rabatowe od wystawców

Fotograf, salony sukien ślubnych, salony jubilerskie, fotobudka… Każdy z wystawców przygotował specjalne nagrody dla naszych uczestników. Począwszy od niestandardowych rabatów na gratisowych dodatkach skończywszy.

#6. Spotkania ze specjalistami & trendy ślubne 2020

Jak dobrać suknię ślubną, fryzurę czy makijaż do typu urody? Pomożemy! Podczas eventu zobaczycie pokazy każdej z tych branż oraz dowiecie się co jest modne w nadchodzącym sezonie, a z czego lepiej zrezygnować

#7. Smakołyki

To zdecydowanie najsmaczniejszy punkt targów ślubnych. Będziecie mogli spróbować przeróżnych słodkości – tortów, ciast, ciasteczek od naszych sprawdzonych partnerów.

#8. Oszczędność czasu i pieniędzy

Poświęcając jedną niedzielę na uczestnictwo w naszych targach oszczędzasz czas i pieniądze. Dlaczego? W ciągu jednego dnia możesz podpisać umowę na większość usług, których będziesz szukać podczas przygotowań do przyjęcia. Możliwość porównywania ofert na gorąco oraz presja konkurencji spoczywająca na wystawcach to dla Was najlepszy argument negocjacyjny jeśli chodzi o ceny usług.

9#. Przedsmak TEGO dnia

Zabierzcie ze sobą rodzinę czy przyjaciół, którzy będą zaangażowani w organizację przyjęcia. Gwarantujemy, że spędzicie cudowny dzień z i poczujecie przedsmak Waszego wesela. Skorzystajcie z naszej karczmy, wybierzcie się na spacer po lesie. Cieszcie się sobą!

Obiecujemy, będzie pięknie!

Jesienne Targi Ślubne, 27 października 2019 na Kocierzu!